09.05.2014 - 11.05.2014

Pašizdošanas nedēļas SELF PUBLISH RIGA ietvaros - izstāde, lekcijas

 

Norises datums: 09.05.2014 - 11.05.2014
Norises vieta: The Mill, Brīvības 33
Mājas lapa: http://www.selfpublishriga.com
Ieejas maksa: bezmaksas

Foto grāmatu izstāde, kurā varēs aplūkot  starptautiskā foto grāmatu konkursā iesūtītos maketus, kā arī labāko foto grāmatu kolekcijas no Beļģijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas un Zviedrijas. 
10. un 11.maijā - visas dienas garumā līdztekus izstādei notiks publiskas lekcijas par pašizdošanu, grāmatu veidošanu un dizainu. Piedalās: izdevniecības Schaden dibinātājs, kurators un lektors Markuss Šādens (Vācija), Le Caillou Bleau izdevniecības dibinātājs Fabriss Vāgners (Beļģija), grāmatu dizaineri Teuns van der Haidens (Nīderlande) un Anja Naļecka (Polija), Koventrijas Universitātes pasniedzējs un Fotogrāmatu kluba dibinātājs Lielbritānijā Mets Džonstons (UK), grāmatu veidošanas eksperts Niko Baumgartens (Vācija), neatkarīgie izdevēji Lugemik (Igaunija) un mākslinieks un kurators Paul Paper (Lietuva), u.c. Notiks arī Biki Buks grāmatu veidošanas darbnīcas bērniem.

Sestdien 10.maijā un svētdien 11.maijā izstāde būs atvērta visu dienu. Noslēguma pasākums un uzvarētāja paziņošana – 11.maijā plkst. 18.00.

Vairāk informācija šeit

Attēls: ISSP.2014
Organizē asociācija ISSP sadarbība ar biedrību „Rīgas fotomēnesis”

Atpakaļ