Rīgas Fotomēnesis 2014

Portfolio skate Rīgā, 2014. gada 9. maijā

Topošiem un profesionāliem fotogrāfiem

Pieteikumus pieņem, kamēr vietas tiek aizpildītas

Rīgas Fotomēnesis ir jauns Baltijas jūras reģiona fotofestivāls. Pirmo reizi tas norisināsies 2014. gada maijā Rīgā, kā daļa no Kultūras galvaspilsētas notikumiem.

Portfolio skate ir atvērta dalībniekiem no visas pasaules. Tā ir iespēja topošiem un profesionāliem fotogrāfiem izrādīt savus darbus īpaši atlasītai fotogrāfijas profesionāļu grupai – kuratoriem, galeriju īpašniekiem, izdevējiem un fotogrāfiem. Šis pasākums ir laba platforma tiem, kas alkst pēc profesionāla vērtējuma saviem projektiem un ieteikumiem konceptuālai pieejai vai karjeras attīstībai. Tāpat aicināti piedalīties arī fotogrāfi, kas vēl tikai attīsta savu projektu idejas un atrodas radošā tēla meklējumos.

30 dalībnieki tiks aicināti uz portfolio skati 9. maijā no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Vietas portfolio skatē tiek piešķirtas pieteikšanās kārtībā, tātad līdz brīdim, kamēr visas ir aizpildītas. Piedalīties aicināti dažādu jomu fotogrāfi — no mākslas līdz fotožurnālistikai. Iesakām ņemt līdzi vienu vai divas no savu darbu sērijām ar vienotu tematiku, nevis atsevišķas fotogrāfijas.

Reģistrācijas maksa 70 EUR garantē vismaz četrus individuālus skates seansus, un tai jābūt iemaksātai pirms skates. Katra portfolio vērtēšana ilgs 20 minūtes, saziņas valoda - angļu.

Pieteikumi jāsūta uz e-pastu sabine.jermalovica@rigaphotomonth.com, vēstules nosaukumā rakstot „Portfolio Review”.

Pieteikumā jānorāda:

  • vārds, dzimšanas dati, rezidences valsts;
  • saite uz mājas lapu (ja tāda ir);
  • trīs portfolio vērtētāji, kuriem dodat priekšroku, sarindojot tos prioritārā secībā (pilnu vērtētāju sarakstu skatīt zemāk).

Pēc pieteikuma saņemšanas jums tiks nosūtīti Rīgas Fotomēneša bankas rekvizīti reģistrācijas maksas pārskaitījumam. Jūsu vieta tiks rezervēta tikai pēc naudas pārskaitījuma izpildes, pēc kuras saņemsiet apstiprinājuma e-pastu.

Bonusā katrs dalībnieks bez maksas saņems Rīgas Fotomēneša katalogu un Latvijas fotogrāfijas gadagrāmatu. Darīsim visu iespējamo, lai saliktu jūs ar portfolio vērtētājiem, kam savā pieteikumā esat devuši priekšroku.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūgums rakstīt e-pastu uz sabine.jermalovica@rigaphotomonth.com, un mēs noteikti centīsimies atbildēt.

Gaidīsim jūsu pieteikumus. Uz tikšanos Rīgā!

Pašreizējais portfolio vērtētāju saraksts:

Maria Patomella (SE), kuratore
Gösta Flemming (SE), izdevniecības Journal direktors
Joachim Fleinert (DK), mākslinieks
Hannamari Shakya (FI), Photo Raw žurnāla galvenā redaktore
Maira Dudareva (LV), Latvijas Fotogrāfijas muzeja direktore
Patric Leo (SE), fotogrāmatu dizainers un redaktors izdevniecībā Max Ström
Deborah Bell (US), foto pirkšanas/pārdošanas aģente, bijusī Christie’s fotonodaļas direktore
Nina Grundemark (SE), Grundemark Nilsson Gallery galerijas vadītāja
Marge Monko (EE), fotogrāfe un kuratore
Angel Luis Gonzalez Fernandez (IE), PhotoIreland festivāla direktors
Thobias Fäldt&Klara Källström(SE), fotogrāfi
Louise Clements (UK), FORMAT Photography festivāla direktore
Marc Prüst (FR), fotogrāfu konsultants, eksperts un kurators